Alternator MAHLE MG21

Alternator MAHLE MG21

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20709 OEM

Alternator MAHLE MG21

Original
IVECO, LOMBARDINI
Preberite več
ALT20709 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 65mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DEUTZ 12850977
DENSO 63320111
DENSO 63321136
DENSO 63321190
LOMBARDINI 11572700
LOMBARDINI ED0011572700
LUCAS LRA01579
LUCAS LRA1579
MAHLE 11201711
MAHLE 72735020
MAHLE AAK4569
MAHLE IA0711
MAHLE MG21

 

Šifra alternative Opombe
ALT20608 OEM 80A, original MAHLE