Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20617 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 95A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 15,2mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CLAAS | 6005706660 |
| MAHLE | 11201668 |
| MAHLE | 72735233 |
| MAHLE | AAK5116 |
| MAHLE | IA0668 |
| MAHLE | MG234 |
| NEW HOLLAND | 73327980 |
| RENAULT | 7700036536 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT90738 OEM | 95A, 8PV 50mm micro fiksna jermenica, original MAHLE |
| ALT20694 OEM | 120A, 8PV 50mm micro fiksna jermenica, original MAHLE |