Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20685 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 12,7mm |
| Premer jermenice | 70mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Da |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MAHLE | 11203353 |
| MAHLE | 72735306 |
| MAHLE | AAK4332 |
| MAHLE | IA1190 |
| MAHLE | MG307 |
| SABRE | 36962 |