| ALT20720 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 34A |
| Priključek B+ (30) | Spojka 9,5mm |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986044581 |
| BOSCH | 9120331502 |
| BOSCH | 9120331901 |
| BOSCH | 9120331913 |
| BOSCH | 9124476002 |
| BOSCH | 9124476034 |
| FORD | 703F-10346-AA |
| FORD | 703F-AA |
| FORD | 71BB-10300-AA |
| FORD | 71BB-AA |
| FORD | 74DB-10436-A |
| FORD | 76BB-10300-ED |
| FORD | 76BB-ED |
| FORD | 825F-10300-A1A |
| LUCAS | 23548 |
| LUCAS | 23554 |
| LUCAS | 23565 |
| LUCAS | 23566 |
| LUCAS | 23569 |
| LUCAS | 23570 |
| LUCAS | 23573 |
| LUCAS | 23584 |
| LUCAS | 23593 |
| LUCAS | 23595 |
| LUCAS | 23598 |
| LUCAS | 23602 |
| LUCAS | 23603 |
| LUCAS | 23605 |
| LUCAS | 23606 |
| LUCAS | 23607 |
| LUCAS | 23610 |
| LUCAS | 23612 |
| LUCAS | 23620 |
| LUCAS | 23621 |
| LUCAS | 23623 |
| LUCAS | 23625 |
| LUCAS | 23627 |
| LUCAS | 23635 |
| LUCAS | 23640 |
| LUCAS | 23642 |
| LUCAS | 23643 |
| LUCAS | 23647 |
| LUCAS | 23648 |
| LUCAS | 23649 |
| LUCAS | 23650 |
| LUCAS | 23651 |
| LUCAS | 23658 |
| LUCAS | 23660 |
| LUCAS | 23662 |
| LUCAS | 23664 |
| LUCAS | 23666 |
| LUCAS | 23674 |
| LUCAS | 23678 |
| LUCAS | 23679 |
| LUCAS | 23685 |
| LUCAS | 23694 |
| LUCAS | 23695 |
| LUCAS | 23700 |
| LUCAS | 23703 |
| LUCAS | 23708 |
| LUCAS | 23711 |
| LUCAS | 23713 |
| LUCAS | 23715 |
| LUCAS | 23716 |
| LUCAS | 23717 |
| LUCAS | 23718 |
| LUCAS | 23726 |
| LUCAS | 23730 |
| LUCAS | 23731 |
| LUCAS | 23734 |
| LUCAS | 23735 |
| LUCAS | 23742 |
| LUCAS | 23743 |
| LUCAS | 23745 |
| LUCAS | 23747 |
| LUCAS | 23748 |
| LUCAS | 23750 |
| LUCAS | 23753 |
| LUCAS | 23755 |
| LUCAS | 23761 |
| LUCAS | 23762 |
| LUCAS | 23769 |
| LUCAS | 23772 |
| LUCAS | 23774 |
| LUCAS | 23777 |
| LUCAS | 23778 |
| LUCAS | 23782 |
| LUCAS | 23795 |
| LUCAS | 23796 |
| LUCAS | 23797 |
| LUCAS | 23802 |
| LUCAS | 23804 |
| LUCAS | 23805 |
| LUCAS | 23816 |
| LUCAS | 23821 |
| LUCAS | 23823 |
| LUCAS | 23825 |
| LUCAS | 23837 |
| LUCAS | 23838 |
| LUCAS | 23840 |
| LUCAS | 23843 |
| LUCAS | 23844 |
| LUCAS | 23847 |
| LUCAS | 23850 |
| LUCAS | 23851 |
| LUCAS | 23853 |
| LUCAS | 23855 |
| LUCAS | 23874 |
| LUCAS | 23878 |
| LUCAS | 23879 |
| LUCAS | 23889 |
| LUCAS | 23903 |
| LUCAS | 23904 |
| LUCAS | 23909 |
| LUCAS | 23911 |
| LUCAS | 23914 |
| LUCAS | 23918 |
| LUCAS | 23919 |
| LUCAS | 23920 |
| LUCAS | 23942 |
| LUCAS | 23944 |
| LUCAS | 23959 |
| LUCAS | 23962 |
| LUCAS | 23973 |
| LUCAS | 23989 |
| LUCAS | 23990 |
| LUCAS | 24026 |
| LUCAS | 24052 |
| LUCAS | 24061 |
| LUCAS | 24082 |
| LUCAS | 24094 |
| LUCAS | 24095 |
| LUCAS | 24103 |
| LUCAS | 24179 |
| LUCAS | 54021494 |
| LUCAS | 54021813 |
| LUCAS | 54021868 |
| LUCAS | 54021898 |
| LUCAS | 54021917 |
| LUCAS | 54021993 |
| LUCAS | 54022006 |
| LUCAS | 54022017 |
| LUCAS | 54022032 |
| LUCAS | 54022083 |
| LUCAS | 54022165 |
| LUCAS | 60921029 |
| LUCAS | 60921030 |
| LUCAS | LRA00100 |
| LUCAS | LRA00102 |
| LUCAS | LRA00106 |
| LUCAS | LRA00176 |
| LUCAS | LRA00216 |
| LUCAS | LRA00221 |
| LUCAS | LRA100 |
| LUCAS | LRA102 |
| LUCAS | LRA106 |
| LUCAS | LRA176 |
| LUCAS | LRA216 |
| LUCAS | LRA221 |
| MAHLE | 11201067 |
| MAHLE | 11201272 |
| MAHLE | 11209649 |
| MAHLE | 72735371 |
| MAHLE | AAG1111 |
| MAHLE | AAG1372 |
| MAHLE | AAK4116 |
| MAHLE | IA0067 |
| MAHLE | MG372 |
| MASSEY FERGUSON | 3637261R91 |
| PERKINS | 23802R |
| PERKINS | 23962R |
| PERKINS | 2871611 |
| PERKINS | 2871613 |
| PERKINS | 2871615 |
| PERKINS | 2871619 |
| PERKINS | 2871A103 |
| PERKINS | 2871A105 |
| PERKINS | 2871A105T |
| PERKINS | 2871A107 |
| PERKINS | 2871A116 |
| PERKINS | 2871A118 |
| PERKINS | 2871A132 |
| PERKINS | 2871A132T |
| PERKINS | 2871A134 |
| PERKINS | 2871A136 |
| PERKINS | 2871A136T |
| ROVER | PRC2667 |
| ROVER | PRC4285 |
| VALEO | 436140 |