Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10122 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120489425 |
| BOSCH | 0120489432 |
| BOSCH | 0120489433 |
| BOSCH | 0120489434 |
| BOSCH | 0120489435 |
| BOSCH | 0120489495 |
| BOSCH | 0120489496 |
| BOSCH | 0986034560 |
| BOSCH | 0986036510 |
| BOSCH | 3456 |
| BOSCH | 3651 |
| LUCAS | LRB00129 |
| LUCAS | LRB129 |
| MAHLE | 11201210 |
| MAHLE | 11201211 |
| MAHLE | 11201529 |
| MAHLE | 72735374 |
| MAHLE | AAK1178 |
| MAHLE | AAK1179 |
| MAHLE | AAK3588 |
| MAHLE | IA0211 |
| MAHLE | MG375 |
| VAG | 036903023L |
| VAG | 068903017M |
| VAG | 068903017MX |
| VAG | 068903031C |
| VAG | 068903031D |
| VAG | 068903031L |