Alternator MAHLE MG400

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT21560 OEM

Alternator MAHLE MG400

Original
FIAT, UTB UNIVERSAL
Preberite več
ALT21560 OEM  
Napetost 14V
Moč 33A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 68mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
CLAAS 6005706656
ELEKTROPRECISIA 1134
FIAT 943356100
LESTER 12171
MAHLE 11201218
MAHLE 11201494
MAHLE 11201560
MAHLE 11209642
MAHLE 72512822
MAHLE 72735399
MAHLE AAG1342
MAHLE AAG1365
MAHLE AAG1401
MAHLE AAG1403
MAHLE IA0560
MAHLE MG400

 

Šifra alternative Opombe
ALT21560 33A, neoriginalen
ALT20804 OEM 55A, original MAHLE