Alternator MAHLE MG423

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12043 OEM

Alternator MAHLE MG423

Original
FIAT, LANCIA
Preberite več
ALT12043 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna 9,7mm
Premer jermenice 65mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120489019
BOSCH 0120489132
BOSCH 0120489133
BOSCH 0120489134
BOSCH 0120489135
BOSCH 0120489136
BOSCH 0120489137
BOSCH 0120489170
BOSCH 0120489273
BOSCH 0120489308
BOSCH 0120489402
BOSCH 0120489424
BOSCH 0120489541
BOSCH 0120489542
BOSCH 0120489637
BOSCH 0120489641
BOSCH 0120489642
BOSCH 0120489672
BOSCH 0120489673
BOSCH 0120489740
BOSCH 0120489741
BOSCH 0120489742
BOSCH 0120489743
BOSCH 0120489823
BOSCH 0120489824
BOSCH 0120489920
BOSCH 0120489921
BOSCH 0986030960
BOSCH 0986030980
BOSCH 0986031410
BOSCH 0986031411
BOSCH 0986033890
BOSCH 0986033891
BOSCH 0986036750
BOSCH 0986036751
BOSCH 9120144238
BOSCH 9120144239
DENSO 63221024
DENSO 63221086
DENSO 63303290
DENSO 63303501
DENSO 63303521
DENSO 63303581
DENSO 63305100
DENSO 63305120
DENSO 63305130
DENSO 63305400
DENSO 63305405
DENSO 63305425
DENSO 63305801
DENSO 63307100
DENSO 63307400
DENSO 63307405
DENSO 63307407
DENSO 63307425
DENSO 63307427
DENSO 63307460
DENSO 63307470
DENSO 63307801
DENSO 63307821
DENSO 63307824
DENSO 63307841
DENSO 63307851
DENSO 63320007
DENSO 63320017
DENSO 63320018
DENSO 63320031
DENSO 63320053
DENSO 63320002
DENSO 63320022
DENSO 63320024
DENSO 63320126
DENSO 63320128
DENSO 63320129
DENSO 63320141
DENSO 63321011
DENSO 63321061
DENSO 63321071
DENSO 63321072
DENSO 63321095
DENSO 63321103
DENSO 63321112
FEMSA ALS12N55
FIAT 4787665
FIAT 5990766
LUCAS LRA00190
LUCAS LRA00307
LUCAS LRA00456
LUCAS LRA00459
LUCAS LRA00597
LUCAS LRA00753
LUCAS LRA00831
LUCAS LRA190
LUCAS LRA307
LUCAS LRA456
LUCAS LRA459
LUCAS LRA597
LUCAS LRA753
LUCAS LRA831
MAHLE 11201325
MAHLE 11201327
MAHLE 11201591
MAHLE AAK4151
MAHLE AAK4153
MAHLE AAK4536
MAHLE IA0327
MAHLE IA0591
MAHLE MG423
VALEO 2541233
VALEO 433059
VALEO 436111
VALEO 436112
VALEO 514014
VALEO A13E023