Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20641 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 10 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| IVECO | 504212809 |
| MAHLE | 11203566 |
| MAHLE | 72735449 |
| MAHLE | AAK5712 |
| MAHLE | IA1274 |
| MAHLE | MG450 |