Alternator MAHLE MG478

Alternator MAHLE MG478

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20661 OEM

Alternator MAHLE MG478

Original
RENAULT
Preberite več
ALT20661 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica
Premer jermenice 77mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
AGCO C000900010120
CLAAS 6005700086
MAHLE 11201513
MAHLE 11204372
MAHLE 72735477
MAHLE AAK3581
MAHLE AAK4821
MAHLE IA0513
MAHLE MG478
RENAULT 6005003141
RENAULT 6005003142
RENAULT 6005003150
RENAULT 6005011695
RENAULT 6005700086
RENAULT 6005700723
RENAULT 6005700724
RENAULT 7700008742
RENAULT 7700009012
RENAULT 7700012722
RENAULT 7700017781
RENAULT 7700034493
RENAULT 7700034497
RENAULT 7700034498
VALEO 2523458
VALEO 2541198
VALEO 2940119
VALEO 9A2729F
VALEO A13N69
VALEO A13N277
VALEO A13N278
VALEO A13N280
VALEO A13R173
VALEO A14N19