Alternator MAHLE MG490

Alternator MAHLE MG490

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20042 OEM

Alternator MAHLE MG490

Original
CASE, JOHN DEERE, NEW HOLLAND
Preberite več
ALT20042 OEM  
Napetost 14V
Moč 150A
Priključek B+ (30) M10
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120468028
BOSCH 0120468055
CASE 125849A1R
CASE 87645566
DELCO 10459367
DELCO 10459498
DELCO 10459547
DELCO 1105538
DELCO 1117898
JOHN DEERE RE36268
JOHN DEERE TY6773
JOHN DEERE TY6795
LUCAS LRA01511
LUCAS LRA1511
MAHLE 11203124
MAHLE 11203198
MAHLE 11203719
MAHLE 11204239
MAHLE 11204361
MAHLE 72735489
MAHLE AAN5138
MAHLE AAN5155
MAHLE AAN5701
MAHLE AAN5819
MAHLE AAN8151
MAHLE MG490
NEW HOLLAND 86994128

 

Šifra alternative Opombe
ALT91169 OEM 150A, brez jermenice, z zaščitno mrežico, original MAHLE
ALT20695 OEM 175A, brez jermenice, z zaščitno mrežico, original MAHLE