Alternator MAHLE MG565 28V

Alternator MAHLE MG565 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT90488 OEM

Alternator MAHLE MG565 28V

Original
LOMBARDINI, MINSK TRACTORS
Preberite več
ALT90488 OEM  
Napetost 28V
Moč 35A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 66mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
LOMBARDINI 11572660
LOMBARDINI 11573830
LOMBARDINI ED0011573830
MAHLE 11201488
MAHLE 11203700
MAHLE 72735564
MAHLE AAK3195
MAHLE AAK3570
MAHLE IA0488
MAHLE MG565