Alternator MAHLE MG586 28V

Alternator MAHLE MG586 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10941 OEM

Alternator MAHLE MG586 28V

Original
MERCEDES
Preberite več
ALT10941 OEM  
Napetost 28V
Moč 80A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna jermenica
Premer jermenice 72mm
Število utorov jermenice 8
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120469115
BOSCH 0120469116
BOSCH 0120469117
BOSCH 0120469118
BOSCH 0986040260
BOSCH 0986040263
BOSCH 6033GB3019
BOSCH 6033GB3022
BOSCH 6033GB3027
LUCAS LRB00302
LUCAS LRB302
MAHLE 11209421
MAHLE 72735585
MAHLE AAN3111
MAHLE IA9412
MAHLE MG586
MERCEDES 0091549802
MERCEDES 009154980280
MERCEDES A0091549802
MERCEDES A009154980280

 

Šifra alternative Opombe
ALT20033 100A, 9PV 77mm micro fiksna jermenica, neoriginalen