Alternator BOSCH 0120468143 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20033

Alternator BOSCH 0120468143 28V

MERCEDES
Preberite več
ALT20033  
Napetost 28V
Moč 100A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna jermenica
Premer jermenice 77mm
Število utorov jermenice 9
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120468143
BOSCH 0120468145
BOSCH 0120469119
BOSCH 0986041030
BOSCH 0986043890
BOSCH 6033GB3010
BOSCH 6033GB3023
BOSCH 6033GB3083
LUCAS LRA02504
LUCAS LRA2504
MERCEDES 0091549902
MERCEDES 0101548202
MERCEDES 0101548902
MERCEDES 0101549202
MERCEDES 0131547102
MERCEDES A0131547102
PRESTOLITE 860563
VOLVO 20402404

 

Šifra alternative Opombe
ALT10941 OEM 80A, 8PV 72mm micro fiksna jermenica, original MAHLE