Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31155 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 4 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MITSUBISHI | A002TC0391 |
| MITSUBISHI | A002TC0391AM |
| MITSUBISHI | A2TC0391 |
| MITSUBISHI | A2TC0391AM |
| RENAULT | 7711368054 |
| RENAULT | 8200232061 |
| RENAULT | 8200400891 |
| RENAULT | 8200660053 |