Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31196 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR1100-733 |
| LUCAS | LRA02810 |
| LUCAS | LRA2810 |
| MITSUBISHI | A003TG0491 |
| MITSUBISHI | A003TG0491B |
| MITSUBISHI | A003TG4291 |
| MITSUBISHI | A3TG0491 |
| MITSUBISHI | A3TG0491B |
| MITSUBISHI | A3TG4291 |
| SUBARU | 23700-AA520 |
| SUBARU | 23700-AA521 |
| SUBARU | 23700-AA570 |
| SUBARU | 23700-AA860 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31137 | 80A, neoriginalen |