Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31159 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986081990 |
| LUCAS | LRA03167 |
| LUCAS | LRA3167 |
| MITSUBISHI | A003TJ2481 |
| MITSUBISHI | A003TJ2481ZE |
| MITSUBISHI | A3TJ2481 |
| MITSUBISHI | A3TJ2481ZE |
| NISSAN | 23100-JD71A |
| NISSAN | 23100-JD75M |
| NISSAN | 23100-JG71A |