Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31307 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03173 |
| LUCAS | LRA3173 |
| MITSUBISHI | A003TN2581A |
| MITSUBISHI | A003TN2581C |
| MITSUBISHI | A003TN2581ZC |
| MITSUBISHI | A3TN2581A |
| MITSUBISHI | A3TN2581C |
| MITSUBISHI | A3TN2581ZC |
| SUZUKI | 31400-84A10 |
| SUZUKI | 31400-84A11 |
| SUZUKI | 31400-84A12 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT31307 OE | 100A, original MITSUBISHI |