Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30982 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 210A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA04291 |
| LUCAS | LRA4291 |
| MITSUBISHI | A004TJ0982 |
| MITSUBISHI | A004TJ0982AM |
| MITSUBISHI | A004TJ0982ZE |
| MITSUBISHI | A4TJ0982 |
| MITSUBISHI | A4TJ0982AM |
| MITSUBISHI | A4TJ0982ZE |
| RENAULT | 23100-5017R |
| RENAULT | 23100-5907R |
| RENAULT | 23100-6197R |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30982 | 210A, neoriginalen |