Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31073 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 50A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 73mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| KALMAR | 8772271 |
| KALMAR | 8775058 |
| LUCAS | LRA01578 |
| LUCAS | LRA01994 |
| LUCAS | LRA1578 |
| LUCAS | LRA1994 |
| MITSUBISHI | 91H2003270 |
| MITSUBISHI | A007T03371 |
| MITSUBISHI | A007T03371A |
| MITSUBISHI | A007T03371AC |
| MITSUBISHI | A007T03771 |
| MITSUBISHI | A007TA3377 |
| MITSUBISHI | A007TA3377A |
| MITSUBISHI | A007TA3377AM |
| MITSUBISHI | A007TA3977 |
| MITSUBISHI | A007TA3977AM |
| MITSUBISHI | A7T03371 |
| MITSUBISHI | A7T03371A |
| MITSUBISHI | A7T03371AC |
| MITSUBISHI | A7T03771 |
| MITSUBISHI | A7TA3371 |
| MITSUBISHI | A7TA3377 |
| MITSUBISHI | A7TA3377A |
| MITSUBISHI | A7TA3377AM |
| MITSUBISHI | A7TA3977 |
| MITSUBISHI | A7TA3977AM |
| NISSAN | 23100-50K10 |
| NISSAN | 23100-50K15 |
| NISSAN | 23100-FF110 |
| NISSAN | 23100-FU410 |
| NISSAN | 23100-FU41A |