Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31095 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 40A |
| Priključek B+ (30) | M5 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 68mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA01314 |
| LUCAS | LRA02080 |
| LUCAS | LRA1314 |
| LUCAS | LRA2080 |
| MITSUBISHI | 30A6800101 |
| MITSUBISHI | 30A6800800 |
| MITSUBISHI | 30A6800801 |
| MITSUBISHI | 38A6800800 |
| MITSUBISHI | A001T24771 |
| MITSUBISHI | A007TA0171 |
| MITSUBISHI | A007TA0171B |
| MITSUBISHI | A007TCA271 |
| MITSUBISHI | A007TCA271AM |
| MITSUBISHI | A1T24771 |
| MITSUBISHI | A7TA0171 |
| MITSUBISHI | A7TA0171B |
| MITSUBISHI | A7TCA271 |
| MITSUBISHI | A7TCA271AM |