Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT45400 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 60A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 72mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 02121-8025 |
| DENSO | 02121-8070 |
| DENSO | 02121-8071 |
| DENSO | 02121-8072 |
| DENSO | 02121-8073 |
| DENSO | 02121-8074 |
| KIA | OK054-18-300 |
| KIA | OK054-18-300B |
| KIA | OK054-18-300C |
| LUCAS | LRA02019 |
| LUCAS | LRA2019 |