Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14019 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120335006 |
| BOSCH | 0120335007 |
| BOSCH | 0986038710 |
| BOSCH | 0986038730 |
| DENSO | 63321641 |
| DENSO | 63321770 |
| LUCAS | LRA00899 |
| LUCAS | LRA00901 |
| LUCAS | LRA899 |
| LUCAS | LRA901 |
| PSA | 9605062980 |
| PSA | 9605063280 |
| PSA | 9628925380 |
| PSA | 57052F |
| PSA | 5705E1 |
| PSA | 5705X9 |
| VALEO | 2541298 |
| VALEO | 2541299 |
| VALEO | 2541718A |
| VALEO | 2541719A |
| VALEO | 2541763B |
| VALEO | 2541763C |
| VALEO | 436257 |
| VALEO | 436258 |
| VALEO | 436490 |
| VALEO | A11VI10 |
| VALEO | A11VI11 |
| VALEO | A11VI37 |
| VALEO | A11VI42 |
| VALEO | A11VI43 |
| VALEO | A11VI55 |