Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14190 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 82mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Levo |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CARRIER | 30-01114-07 |
| CARRIER | 30-01114-27 |
| CARRIER | 30-60050-03 |
| CARRIER | 30-60050-04 |
| CARRIER | 7102937 |
| LUCAS | LRA01569 |
| LUCAS | LRA02155 |
| LUCAS | LRA1569 |
| LUCAS | LRA2155 |
| VALEO | 2541671 |
| VALEO | 2542276 |
| VALEO | 2542296 |
| VALEO | 2542296A |
| VALEO | 439184 |
| VALEO | 439233 |
| VALEO | 439243 |
| VALEO | A13N260 |
| VALEO | A13N291 |
| VALEO | A13N293 |