Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14318 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA02857 |
| LUCAS | LRA2857 |
| MITSUBISHI | A004TJ0081 |
| MITSUBISHI | A004TJ0081A |
| MITSUBISHI | A004TJ0084 |
| MITSUBISHI | A004TJ0084A |
| MITSUBISHI | A004TJ0084B |
| MITSUBISHI | A004TJ0084C |
| MITSUBISHI | A4TJ0081 |
| MITSUBISHI | A4TJ0081A |
| MITSUBISHI | A4TJ0084 |
| MITSUBISHI | A4TJ0084A |
| MITSUBISHI | A4TJ0084B |
| MITSUBISHI | A4TJ0084C |
| PSA | 56547528ON80 |
| PSA | 5702G2 |
| PSA | 5705AX |
| PSA | 5705JF |
| PSA | 9646065180 |
| PSA | 9646388280 |
| PSA | 96547528 |
| PSA | 9654752880 |
| PSA | 9661544880 |
| PSA | 9688085380 |
| VALEO | 2543457 |
| VALEO | 2543457A |
| VALEO | 439620 |
| VALEO | 440177 |
| VALEO | FG18S017 |
| VALEO | FG18S048 |
| VALEO | FGN18S048 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14212 | 90A, neoriginalen |
| ALT14212 OE | 90A, original VALEO |
| ALT14159 | 150A, neoriginalen |
| ALT14159 OE | 150A, original VALEO |
| ALT14640 OE | 125A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, original VALEO |
| ALT14136 | 150A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT14136 OE | 150A, 6PV 54mm micro fiksna jermenica, original VALEO |