Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT92032 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 200A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| FIAT | 5801837072 |
| FIAT | 5801837075 |
| LUCAS | LRA04318 |
| LUCAS | LRA04475 |
| LUCAS | LRA4318 |
| LUCAS | LRA4475 |
| VALEO | 2624885B |
| VALEO | 439984 |
| VALEO | 440758 |
| VALEO | 440880 |
| VALEO | 443254 |
| VALEO | FG20S031 |
| VALEO | FG20S032 |
| VALEO | FGN20S031 |
| VALEO | FGN20S032 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10814 OE | 150A, original BOSCH |
| ALT10837 OE | 150A, 7PV 55A micro fiksna jermenica, original BOSCH |