Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14634 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 220A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 53mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12318570672 |
| BMW | 12318570673 |
| LUCAS | LRA03989 |
| LUCAS | LRA3989 |
| VALEO | 2613704A |
| VALEO | 439830 |
| VALEO | 440555 |
| VALEO | FG23S059 |
| VALEO | FGN23S059 |