Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14130 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 125A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986045241 |
| LUCAS | LRA01990 |
| LUCAS | LRA1990 |
| NISSAN | 23100-00QA8 |
| NISSAN | 23100-00QAC |
| NISSAN | 23100-00QAE |
| NISSAN | 23100-00QAM |
| NISSAN | 23100-00QBG |
| OPEL | 4403540 |
| OPEL | 4411316 |
| OPEL | 9111540 |
| OPEL | 93160665 |
| RENAULT | 7700426849 |
| RENAULT | 7700426879 |
| RENAULT | 7700427474 |
| RENAULT | 7711134313 |
| RENAULT | 7711134316 |
| RENAULT | 8200062583 |
| RENAULT | 8200120417 |
| RENAULT | 8200162474 |
| RENAULT | 8200538407 |
| RENAULT | 8200690199 |
| VALEO | 2524272B |
| VALEO | 2542272C |
| VALEO | 2542272E |
| VALEO | 2542653 |
| VALEO | 2542653A |
| VALEO | 2542653D |
| VALEO | 437208 |
| VALEO | 439292 |
| VALEO | SG12B017 |
| VALEO | SG12B071 |
| VALEO | SG12B096 |
| VALEO | SG12B110 |
| VALEO | SG12B123 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14013 | 125A, 5PV 49mm ALU micro jermenica z gumo, neoriginalen |
| ALT14130 OE | 125A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14131 | 125A, 6PV 49mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT14131 OE | 125A, 6PV 49mm micro fiksna jermenica, original VALEO |
| ALT10092 | 150A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, z nosilcem za pritrditev napeljave, neoriginalen |