Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14131 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 125A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno hlajenje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986045110 |
| BOSCH | 4511 |
| LUCAS | LRA02059 |
| LUCAS | LRA02158 |
| LUCAS | LRA02930 |
| LUCAS | LRA2059 |
| LUCAS | LRA2158 |
| LUCAS | LRA2930 |
| NISSAN | 23100-00Q0C |
| NISSAN | 23100-00Q1K |
| NISSAN | 23100-00QAR |
| OPEL | 4411072 |
| OPEL | 4412556 |
| OPEL | 4431557 |
| OPEL | 93160649 |
| OPEL | 93161047 |
| OPEL | 93161788 |
| OPEL | 93177152 |
| OPEL | 9512909 |
| RENAULT | 7700427476 |
| RENAULT | 7711135072 |
| RENAULT | 8200153710 |
| RENAULT | 8200206251 |
| RENAULT | 8200495278 |
| RENAULT | 8200690194 |
| VALEO | 2542393A |
| VALEO | 2542639 |
| VALEO | 2542722 |
| VALEO | 2542722A |
| VALEO | 2542722B |
| VALEO | 2543341A |
| VALEO | 437423 |
| VALEO | 437424 |
| VALEO | 439464 |
| VALEO | 439467 |
| VALEO | SG9B053 |
| VALEO | SG9B089 |
| VALEO | SG9B106 |
| VALEO | SG9B108 |
| VALEO | SG12B030 |
| VALEO | SG12B068 |
| VALEO | SG12B072 |
| VALEO | SG12B097 |
| VALEO | SG12B107 |
| VALEO | SG12B122 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14013 | 125A, 5PV 49mm ALU micro jermenica z gumo, neoriginalen |
| ALT14130 | 125A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT14131 | 125A, 6PV 49mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT14131 OE | 125A, 6PV 49mm micro fiksna jermenica, original VALEO |
| ALT10092 | 150A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, z nosilcem za pritrditev napeljave, neoriginalen |