Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14262 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 105A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA02874 |
| LUCAS | LRA2874 |
| MERCEDES | A6391500250 |
| MERCEDES | A6391500350 |
| SMART | 6391500250 |
| SMART | 6391500350 |
| VALEO | 2542956 |
| VALEO | 2542956A |
| VALEO | 437532 |
| VALEO | 439538 |
| VALEO | TG11C036 |
| VALEO | TG11C059 |
| VOLVO | 1800A029 |