Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10826 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12317550967 |
| BMW | 12317550968 |
| BMW | 12317551254 |
| BMW | 12317551256 |
| BMW | 12317555926 |
| BOSCH | 0121615010 |
| BOSCH | 0121615110 |
| BOSCH | 0121715012 |
| BOSCH | 0121715112 |
| BOSCH | 0986048820 |
| BOSCH | 0986048827 |
| LUCAS | LRA02970 |
| LUCAS | LRA03566 |
| LUCAS | LRA2970 |
| LUCAS | LRA3566 |