Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10627 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Vodno |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12311705483 |
| BMW | 12311705557 |
| BMW | 12317508052 |
| BMW | 12317508054 |
| BOSCH | 01220AA1J0 |
| BOSCH | 0122468015 |
| BOSCH | 0986041750 |
| BOSCH | 0986041757 |
| BOSCH | 0986042427 |
| LANDROVER | YLE000040 |
| LUCAS | LRA02167 |
| LUCAS | LRA2167 |
| VALEO | 440964 |