Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10749 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124525201 |
| BOSCH | 0124525221 |
| BOSCH | 0124525222 |
| BOSCH | 0124525545 |
| BOSCH | 0986082230 |
| BOSCH | 0986082231 |
| LUCAS | LRA03504 |
| LUCAS | LRA3504 |
| VAG | 03F903023A |
| VAG | 03F903023D |
| VAG | 03F903023DX |
| VAG | 03F903023F |
| VAG | 03F903023FX |
| VALEO | 440895 |
| VALEO | 443085 |