Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30440 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 0986082760 |
| DENSO | 021080-2520 |
| DENSO | 101211-7400 |
| DENSO | 101211-7410 |
| DENSO | 102211-0770 |
| DENSO | 102211-0780 |
| DENSO | 102211-9520 |
| DENSO | DAN1434 |
| LUCAS | LRA03000 |
| LUCAS | LRA3000 |
| TOYOTA | 27060-28060 |
| TOYOTA | 27060-28080 |
| TOYOTA | 27060-28090 |
| TOYOTA | 27060-28100 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30349 OE | 90A, 7PV 55mm micro fiksna jermenica, original DENSO |