Alternator HITACHI LR1110-503

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT32227

Alternator HITACHI LR1110-503

OPEL
Preberite več
ALT32227  
Napetost 14V
Moč 110A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 60mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Refereca
BOSCH 0986048301
HITACHI LR1110-502
HITACHI LR1110-502F
HITACHI LR1110-502G
HITACHI LR1110-503
HITACHI LR1110-503A
HITACHI LR1110-503B
HITACHI LR1110-503C
HITACHI LR1110-503D
HITACHI LR1110-503E
HITACHI LR1110-503F
ISUZU 897363-8320
ISUZU 897363-8321
ISUZU 897363-8322
ISUZU 897363-8330
ISUZU 898056-4390
LUCAS LRA03127
LUCAS LRA3127
OPEL 1204618
OPEL 6204197
OPEL 6204252
OPEL 9204198
OPEL 93189496
OPEL 97363832
OPEL 97363833
OPEL 98056439
OPEL R1530090

 

Šifra alternative Opombe
ALT32100 100A, neoriginalen
ALT32163 100A, brez jermenica, neoriginalen