Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32084 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 69mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986044721 |
| BOSCH | 9124476575 |
| HITACHI | LR190-719 |
| HITACHI | LR190-719B |
| HITACHI | LR190-725 |
| HITACHI | LR190-725B |
| HITACHI | LR190-725C |
| HITACHI | LR190-725E |
| HITACHI | LR190-725F |
| LUCAS | LRA01529 |
| LUCAS | LRA1529 |
| LUCAS | LRB00220 |
| LUCAS | LRB220 |
| MITSUBISHI | A002T27594 |
| MITSUBISHI | A002T27594A |
| MITSUBISHI | A002T27594T |
| MITSUBISHI | A002T82191 |
| MITSUBISHI | A002T82191A |
| MITSUBISHI | A002T82191B |
| MITSUBISHI | A002T82191C |
| MITSUBISHI | A2T27594 |
| MITSUBISHI | A2T27594A |
| MITSUBISHI | A2T27594T |
| MITSUBISHI | A2T82191 |
| MITSUBISHI | A2T82191A |
| MITSUBISHI | A2T82191B |
| MITSUBISHI | A2T82191C |
| NISSAN | 23100-0C800 |
| NISSAN | 23100-0C801 |
| NISSAN | 23100-0C801EP |
| NISSAN | 23100-52F10 |
| NISSAN | 23100-52F11 |
| NISSAN | 23100-65F10 |