Alternator MAHLE MG288

Alternator MAHLE MG288

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT90514 OEM

Alternator MAHLE MG288

Original
DEUTZ, SAME
Preberite več
ALT90514 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne
Opomba 1 Alternator za ogrevanje kabine
Opomba 2 Brez vgrajenega regulatorja

 

OEM Referenca
CLAAS 6005706655
DENSO 63307805
DENSO MAN254
LUCAS LRA01117
LUCAS LRA1117
MAHLE 11201514
MAHLE 11201674
MAHLE 11201724
MAHLE 11201809
MAHLE 11204741
MAHLE 72735212
MAHLE 72735287
MAHLE AAK1228
MAHLE AAK1230
MAHLE AAK1231
MAHLE AAK1233
MAHLE AAK4976
MAHLE IA0514
MAHLE IA0724
MAHLE MG213
MAHLE MG288
RENAULT 6005016408
RENAULT 6005016419
SAME 294392900
SAME 294394800
SAME 294394900