Alternator MAHLE MG361

Alternator MAHLE MG361

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12000 OEM

Alternator MAHLE MG361

Original
ALFA ROMEO, FIAT, IVECO, LANCIA
Preberite več
ALT12000 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 62mm
Število utorov jermenice 5
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120488139
BOSCH 0120488151
BOSCH 0120488152
BOSCH 0120488221
BOSCH 0120489272
BOSCH 0120489498
BOSCH 0120489813
BOSCH 0120489817
BOSCH 0986037120
DENSO 63307410
DENSO 63320003
DENSO 63320008
DENSO 63321017
DENSO 63321029
DENSO 63321077
DENSO 63321123
DENSO 63321172
FIAT 46231756
FIAT 5955557
FIAT 5990737
FIAT 60513576
FIAT 7552264
FIAT 7631260
FIAT 7701840
FIAT 77412410
FIAT 7750751
FIAT 943321080
FIAT 9433211123
FIAT 943321123
FIAT 943321172
LUCAS LRA00559
LUCAS LRA00751
LUCAS LRA559
LUCAS LRA751
MAHLE 11201324
MAHLE 11201334
MAHLE 11201696
MAHLE 72735360
MAHLE AAK4150
MAHLE AAK4160
MAHLE AAK4557
MAHLE IA0696
MAHLE MG361
VALEO 436113
VALEO 436239
VALEO 436241
VALEO VA304