Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20649 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 75mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| ARGO | 388189A1 |
| CASE | A188590A1 |
| DENSO | 63340009 |
| MAHLE | 11201877 |
| MAHLE | 72735402 |
| MAHLE | AAK3313 |
| MAHLE | IA0877 |
| MAHLE | MG403 |
| McCORMICK | 388189A1 |
| NEW HOLLAND | 73327984 |