Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20763 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | spojka 9,5mm |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120400669 |
| BOSCH | 0120400670 |
| BOSCH | 0120400724 |
| BOSCH | 0120400744 |
| BOSCH | 0120400745 |
| BOSCH | 0120400746 |
| BOSCH | 0120400747 |
| BOSCH | 0120489002 |
| BOSCH | 0120489003 |
| BOSCH | 0120489004 |
| BOSCH | 0120489005 |
| BOSCH | 0120489006 |
| BOSCH | 0120489007 |
| BOSCH | 0120489008 |
| BOSCH | 0120489009 |
| BOSCH | 0120489010 |
| BOSCH | 0120489011 |
| BOSCH | 0120489014 |
| BOSCH | 0120489015 |
| BOSCH | 0120489062 |
| BOSCH | 0120489063 |
| BOSCH | 0120489064 |
| BOSCH | 0120489500 |
| BOSCH | 0120489501 |
| BOSCH | 0120489519 |
| BOSCH | 0120489520 |
| BOSCH | 0120489521 |
| BOSCH | 0120489523 |
| BOSCH | 0120489532 |
| BOSCH | 0120489535 |
| BOSCH | 0120489545 |
| BOSCH | 0120489546 |
| BOSCH | 0120489569 |
| BOSCH | 0120489600 |
| BOSCH | 0120489622 |
| BOSCH | 0120489676 |
| BOSCH | 0120489678 |
| BOSCH | 0120489679 |
| BOSCH | 0120489698 |
| BOSCH | 0120489699 |
| BOSCH | 0120489711 |
| BOSCH | 0120489712 |
| BOSCH | 0120489713 |
| BOSCH | 0120489714 |
| BOSCH | 0120489732 |
| BOSCH | 0120489755 |
| BOSCH | 0120489858 |
| BOSCH | 0120489859 |
| BOSCH | 0120489860 |
| BOSCH | 0120489892 |
| BOSCH | 0120489893 |
| BOSCH | 0120489986 |
| BOSCH | 0120489987 |
| BOSCH | 0120489988 |
| BOSCH | 056903017G |
| BOSCH | 0986030580 |
| BOSCH | 0986030590 |
| BOSCH | 0986030600 |
| BOSCH | 0986031010 |
| BOSCH | 0986031030 |
| BOSCH | 0986031040 |
| BOSCH | 0986031060 |
| BOSCH | 0986031130 |
| BOSCH | 0986031170 |
| BOSCH | 0986031520 |
| BOSCH | 0986031530 |
| BOSCH | 0986033190 |
| BOSCH | 0986033200 |
| BOSCH | 0986033210 |
| BOSCH | 0986034040 |
| BOSCH | 0986034041 |
| FEMSA | ALP12N5 |
| FEMSA | ALP12N7 |
| LUCAS | 23831 |
| LUCAS | 23888 |
| LUCAS | LRA00112 |
| LUCAS | LRA00300 |
| LUCAS | LRA00301 |
| LUCAS | LRA00619 |
| LUCAS | LRA00894 |
| LUCAS | LRA00918 |
| LUCAS | LRA112 |
| LUCAS | LRA300 |
| LUCAS | LRA301 |
| LUCAS | LRA619 |
| LUCAS | LRA894 |
| LUCAS | LRA918 |
| MAHLE | 11201603 |
| MAHLE | 11201605 |
| MAHLE | 11201613 |
| MAHLE | 11204886 |
| MAHLE | 72735614 |
| MAHLE | 72740597 |
| MAHLE | AAK3503 |
| MAHLE | AAK3505 |
| MAHLE | AAK3512 |
| MAHLE | AAK4626 |
| MAHLE | IA0613 |
| MAHLE | MG615 |
| MAHLE | MG661 |
| VAG | 028903023C |
| VAG | 035903015L |
| VAG | 049903015E |
| VAG | 049903023E |
| VAG | 049903023F |
| VAG | 049903023G |
| VAG | 049903023J |
| VAG | 049903023K |
| VAG | 049903023L |
| VAG | 056903015A |
| VAG | 056903015B |
| VAG | 059903017D |
| VAG | 059903017DX |
| VAG | 059903017G |
| VAG | 059903017GX |
| VAG | 060903017 |
| VAG | 060903017AX |
| VAG | 060903023C |
| VAG | 068903025S |
| VAG | 068903025T |
| VAG | 076903023 |
| VAG | 076903023D |
| VAG | 076903023F |
| VALEO | 436189 |
| VALEO | 436199 |
| VALEO | 5101 |
| VALEO | 510179 |
| VALEO | 51020 |
| VALEO | 510202 |
| VALEO | 51025 |
| VALEO | 510282 |
| VALEO | 510283 |
| VALEO | 5105 |
| VALEO | 51091 |
| VALEO | 9AR2500 |
| VALEO | 9AR2506 |
| VALEO | 9AR2511 |
| VALEO | 9AR2519 |
| VALEO | 9AR2520 |
| VALEO | 9AR2524 |
| VALEO | 9AR2605 |
| VALEO | 9AR2622 |
| VALEO | 9AR2708G |
| VALEO | 9AR2727 |
| VALEO | 9AR2779 |
| VALEO | 9AR2792 |