Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91451 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 16,3mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| JCB | 332W4452 |
| JCB | 332W4452S |
| MAHLE | 11204059 |
| MAHLE | 11204913 |
| MAHLE | 72740657 |
| MAHLE | AAK3827 |
| MAHLE | AAK4634 |
| MAHLE | IA1451 |
| MAHLE | MG721 |