Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31467 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 230A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA04259 |
| LUCAS | LRA04654 |
| LUCAS | LRA4259 |
| LUCAS | LRA4654 |
| MITSUBISHI | A003TV0281 |
| MITSUBISHI | A003TV0281AE |
| MITSUBISHI | A003TV0281AM |
| MITSUBISHI | A003TV0281VE |
| MITSUBISHI | A003TV0281ZE |
| MITSUBISHI | A003TV6181 |
| MITSUBISHI | A003TV6181ZE |
| MITSUBISHI | A3TV0281 |
| MITSUBISHI | A3TV0281AE |
| MITSUBISHI | A3TV0281AM |
| MITSUBISHI | A3TV0281VE |
| MITSUBISHI | A3TV0281ZE |
| MITSUBISHI | A3TV6181 |
| MITSUBISHI | A3TV6181ZE |
| PSA | 1616897280 |
| PSA | 9805343480 |
| PSA | 9818962280 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32781 OE | 180A, original MITSUBISHI |