Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31243 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 59mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986042301 |
| LUCAS | LRA01908 |
| LUCAS | LRA03346 |
| LUCAS | LRA1908 |
| LUCAS | LRA3346 |
| MITSUBISHI | A002TA5191 |
| MITSUBISHI | A002TA5192 |
| MITSUBISHI | A005TB0692 |
| MITSUBISHI | A005TB0692AM |
| MITSUBISHI | A2TA5191 |
| MITSUBISHI | A2TA5192 |
| MITSUBISHI | A5TB0692 |
| MITSUBISHI | A5TB0692AM |
| MITSUBISHI | MD325696 |
| MITSUBISHI | MD334167 |
| MITSUBISHI | MD367214 |
| MITSUBISHI | MN183018 |