Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14425 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 57mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986081310 |
| HYUNDAI | 37300-2A010 |
| HYUNDAI | 37300-2A050 |
| LUCAS | LRA03048 |
| LUCAS | LRA3048 |
| VALEO | 2606219 |
| VALEO | 2655103 |
| VALEO | 600199 |
| VALEO | 655103 |
| VALEO | A0002655103 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14412 OE | 120A, original VALEO |