Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10748 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124325083 |
| BOSCH | 0124325092 |
| BOSCH | 0124325130 |
| BOSCH | F000BL0615 |
| BOSCH | 0986045390 |
| BOSCH | 0986045397 |
| LUCAS | LRA02358 |
| LUCAS | LRA2358 |
| VAG | 03L903023G |
| VAG | 06F903023D |
| VAG | 06F903023DX |
| VAG | 06F903023E |
| VAG | 06F903023EX |
| VALEO | 2542730 |
| VALEO | 437470 |
| VALEO | 439501 |
| VALEO | TG11C017 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14165 | 90A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT14165 OE | 90A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14392 OE | 110A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10184 | 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10184 OE | 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10197 | 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10197 OE | 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14199 | 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT14199 OE | 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10353 | 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10353 OE | 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |
| ALT14403 OE | 140A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10847 OE | 180A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14244 OE | 180A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |