Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10184 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124325018 |
| BOSCH | 0124325049 |
| BOSCH | 0124515026 |
| BOSCH | 0124515083 |
| BOSCH | 0986041870 |
| BOSCH | 0986042830 |
| LUCAS | LRA01865 |
| LUCAS | LRA02756 |
| LUCAS | LRA1865 |
| LUCAS | LRA2756 |
| LUCAS | LRB00518 |
| LUCAS | LRB518 |
| VAG | 028903029B |
| VAG | 028903029E |
| VAG | 028903031 |
| VAG | 028903031A |
| VAG | 028903031AX |
| VALEO | 2542234A |
| VALEO | 2542239B |
| VALEO | 2542508D |
| VALEO | 2842239 |
| VALEO | 2842239B |
| VALEO | 437341 |
| VALEO | 439328 |
| VALEO | SG9B017 |
| VALEO | SG12B012 |
| VALEO | SG12B049 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10184 OE | 120A, original VALEO |
| ALT14165 | 90A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT14165 OE | 90A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14392 OE | 110A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10748 OE | 110A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |
| ALT10197 | 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10197 OE | 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14199 | 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT14199 OE | 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10353 | 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10353 OE | 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |
| ALT14403 OE | 140A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10847 OE | 180A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14244 OE | 180A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |