Alternator BOSCH 0124525033

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10353

Alternator BOSCH 0124525033

AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Preberite več
ALT10353  
Napetost 14V
Moč 140A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 56mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 01240AC00B
BOSCH 0124525027
BOSCH 0124525033
BOSCH 0124525050
BOSCH 0124525066
BOSCH 0124525067
BOSCH 0124525090
BOSCH 0124525091
BOSCH 0124525092
BOSCH 0124525525
BOSCH 0124525539
BOSCH 0986045340
BOSCH 4534
LUCAS LRA02291
LUCAS LRA03087
LUCAS LRA2291
LUCAS LRA3087
MAHLE 11203357
MAHLE 11203869
MAHLE 11204192
MAHLE 72735063
MAHLE AAN5197
MAHLE AAN5351
MAHLE AAN5770
MAHLE IA1164
MAHLE MG64
VAG 03L903023F
VAG 03P903023D
VAG 045903023G
VAG 045903023K
VAG 06F903023
VAG 06F903023A
VAG 06F903023C
VAG 06F603023F
VAG 06F903023FX
VAG 06F903023J
VALEO 2542596
VALEO 2542695
VALEO 2542695A
VALEO 2542695C
VALEO 2543282
VALEO 437454
VALEO 439489
VALEO TG14C011
VALEO TG14C016
VALEO TG14C026
VALEO TG14C036

 

Šifra alternative Opombe
ALT10353 OE 140A, original BOSCH
ALT14165 90A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT14165 OE 90A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT14392 OE 110A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT10748 OE 110A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH
ALT10184 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT10184 OE 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT10197 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT10197 OE 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT14199 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT14199 OE 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT14403 OE 140A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT10847 OE 180A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT14244 OE 180A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO