Alternator BOSCH 0124325001

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT14165

Alternator BOSCH 0124325001

AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Preberite več
ALT14165  
Napetost 14V
Moč 90A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 56mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje

 

OEM Referenca
BOSCH 0124325001
BOSCH 0124325101
BOSCH 0124325131
BOSCH 0124325149
BOSCH 0986041480
BOSCH 0986041490
BOSCH 0986042700
BOSCH 4148
BOSCH 4149
BOSCH 4270
BOSCH B120416520B
LUCAS LRB00473
LUCAS LRB00474
LUCAS LRB473
LUCAS LRB474
VAG 038903018P
VAG 038903018PX
VAG 038903023K
VAG 038903023L
VAG 038903023N
VAG 038903023Q
VAG 038903023R
VAG 038903024A
VAG 038903024D
VAG 038903024E
VAG 045903023
VAG 045903023B
VALEO 2542245
VALEO 2542245C
VALEO 2542948
VALEO 437395
VALEO 437400
VALEO 439441
VALEO SG8B013
VALEO SG9B015
VALEO SG9B078

 

Šifra alternative Opombe
ALT14165 OE 90A, neoriginalen
ALT14392 OE 110A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT10748 OE 110A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH
ALT10184 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT10184 OE 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT10197 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT10197 OE 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT14199 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT14199 OE 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT10353 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen
ALT10353 OE 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH
ALT14403 OE 140A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT10847 OE 180A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO
ALT14244 OE 180A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO