Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14165 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124325001 |
| BOSCH | 0124325101 |
| BOSCH | 0124325131 |
| BOSCH | 0124325149 |
| BOSCH | 0986041480 |
| BOSCH | 0986041490 |
| BOSCH | 0986042700 |
| BOSCH | B120416520B |
| LUCAS | LRB00473 |
| LUCAS | LRB00474 |
| LUCAS | LRB473 |
| LUCAS | LRB474 |
| VAG | 038903018P |
| VAG | 038903018PX |
| VAG | 038903023K |
| VAG | 038903023L |
| VAG | 038903023N |
| VAG | 038903023Q |
| VAG | 038903023R |
| VAG | 038903024A |
| VAG | 038903024D |
| VAG | 038903024E |
| VAG | 045903023 |
| VAG | 045903023B |
| VALEO | 2542245 |
| VALEO | 2542245C |
| VALEO | 2542948 |
| VALEO | 437395 |
| VALEO | 437400 |
| VALEO | 439441 |
| VALEO | SG8B013 |
| VALEO | SG9B015 |
| VALEO | SG9B078 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14165 OE | 90A, neoriginalen |
| ALT14392 OE | 110A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10748 OE | 110A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |
| ALT10184 | 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10184 OE | 120A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10197 | 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10197 OE | 120A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14199 | 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT14199 OE | 140A, 5PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10353 | 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, neoriginalen |
| ALT10353 OE | 140A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original BOSCH |
| ALT14403 OE | 140A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT10847 OE | 180A, 6PV 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14244 OE | 180A, 6PV 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |