Alternator BOSCH 0124655499 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10303 OE

Alternator BOSCH 0124655499 28V

Original
RENAULT, VOLVO
Preberite več
ALT10303 OE  
Napetost 14V
Moč 110A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 63mm
Število utorov jermenice 8
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0124655008
BOSCH 0124655499
BOSCH 0124655833
BOSCH 0986049360
DAF 0910378
LUCAS LRA02877
LUCAS LRA2877
RENAULT 20409240
RENAULT 20849351
RENAULT 7420849351
RENAULT 7420862899
RENAULT 7421429786
VOLVO 20409240
VOLVO 20849351
VOLVO 21429786
VOLVO 85021343

 

Šifra alternative Opombe
ALT10342 OE 80A, 8pk 63mm micro fiksna jermenica, original BOSCH
ALT10306 OE 80A, 8pk 72mm micro fiksna jermenica, original BOSCH
ALT10303 110A, 8pk 63mm micro fiksna jermenica, neoriginalen
ALT31400 OE 110A, 8pk 72mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI
ALT31289 OE 110A, 8pk 82mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI