Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10342 OE | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124555009 |
| BOSCH | 0124555017 |
| BOSCH | 0124555020 |
| BOSCH | 0124555129 |
| BOSCH | 0986046290 |
| BOSCH | 0986047440 |
| DAF | 1524012R |
| DEUTZ | 04284805 |
| DEUTZ | 4284805 |
| KHD | 01182405 |
| KHD | 01182771 |
| KHD | 1182405 |
| KHD | 1182771 |
| LUCAS | LRA02801 |
| LUCAS | LRA2801 |
| RENAULT | 20409228 |
| RENAULT | 20849349 |
| RENAULT | 5010589525 |
| RENAULT | 7420409228 |
| VOLVO | 11170134 |
| VOLVO | 11170321 |
| VOLVO | 20409228 |
| VOLVO | 20849349 |
| VOLVO | 20849350 |
| VOLVO | 21429781 |
| VOLVO | 21429783 |
| VOLVO | 3803639 |
| VOLVO | 85000626 |
| VOLVO | 85003355 |
| VOLVO | 85003357 |
| VOLVO | 85020823 |
| VOLVO | 9017204355 |
| VOLVO | VOE9017204355 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10306 OE | 80A, 8pk 72mm micro fiksna jermenica, original BOSCH |
| ALT10303 | 110A, 8pk 63mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT10303 OE | 110A, brez jermenice, original BOSCH |
| ALT31400 OE | 110A, 8pk 72mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI |
| ALT31289 OE | 110A, 8pk 82mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI |