Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT31400 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 72mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124555036 |
| BOSCH | 0124655012 |
| BOSCH | 0124655019 |
| BOSCH | 0124655500 |
| BOSCH | 0986049350 |
| LUCAS | LRA03285 |
| LUCAS | LRA3285 |
| MITSUBISHI | A004TR5592 |
| MITSUBISHI | A004TR5592AM |
| MITSUBISHI | A004TR5592ZT |
| MITSUBISHI | A4TR5592 |
| MITSUBISHI | A4TR5592AM |
| MITSUBISHI | A4TR5592ZT |
| PRESTOLITE | 861291 |
| RENAULT | 5010589551 |
| RENAULT | 7420466317 |
| VOLVO | 20466317 |
| VOLVO | 20739778 |
| VOLVO | 20849352 |
| VOLVO | 20850236 |
| VOLVO | 21429782 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10342 OE | 80A, 63mm micro fiksna jermenica, original BOSCH |
| ALT10306 OE | 80A, 8pk 72mm micro fiksna jermenica, original BOSCH |
| ALT10303 | 110A, 8pk 63mm micro fiksna jermenica, neoriginalen |
| ALT10303 OE | 110A, brez jermenice, original BOSCH |
| ALT31289 OE | 110A, 8pk 82mm micro fiksna jermenica, original MITSUBISHI |